کار با استفاده از آژانس دیجیتال – قسمت 1

بازاریابی وابسته در اینترنت علاقه بسیاری از مردم قبلاً در جهان را دارد. این یک راه آسان برای جبران خسارت بدون سرمایه زیاد برای شروع آن است. شما باید برای خرید نام دامنه و میزبانی سالانه هزینه کنید. برای پرونده های من ، من به 21.74 دلار آمریکا نیاز دارم تا نام دامنه را در میزبانی سالانه تنظیم کنم. بسیار دوست داشتنی بسیار ارزان تر و من شروع به فروش محصول وابستگی از سراسر جهان می کنم. من یک وب سایت و 50 مگابایت فضای میزبانی با پهنای باند 1 گیگابایت داشتم. برای مبتدی ، در واقع برای اولین بار از مدل کسب و کار اینترنتی کافی است. پس از موفقیت ، وب و تجارت خود را در هر زمینه گسترش می دهم.

این بدان معناست که آمازون رهبر اینترنت شما است در حالی که Barnes & Noble در ردیف دوم قرار دارد. اگر آمازون قصد ایجاد یک فروشگاه خرده فروشی در هر مرکز خرید در آمریکا را داشته باشد ، چه می کنید؟ آنها شکست خواهند خورد. یک مارک dsl بیش از آژانس بازاریابی دیجیتال که یک مارک دنیای واقعی می تواند به طور کامل بر یک برند اینترنتی غلبه کند ، نمی تواند با یک مارک پایین به زمین رقابت کند. سربار فقط باعث ورشکستگی شرکت سایبر می شود.

هنگامی که مردم شما با مشتریان مشورت می کنند ، از شر صحبت های شرکت هایی که به گردن آنها قفل کرده اید خلاص شوید. در عوض آنها را آموزش دهید تا خودشان باشند. به یاد داشته باشید ، مردم می توانند عدم وجود اصالت را درک کنند. مدیر اینستاگرام یک شخص بخشی از مکالمه آنلاین آنها نیست ، مکالمه واقعی ، تمایل به مردن دارد.

بیایید این واقعیت را بپذیریم که قسمت عمده ای از آژانس دیجیتال مارکتینگ شما دقیقاً در مورد وبلاگ ها فکر می کنید به این دلیل عالی به نظر می رسد که عالی است؟ و چیزهای جدید لذت بخش است. پس چرا در حقیقت سعی نمی کنیم؟ گاهی اوقات کافی است چیزی را امتحان کنید که باعث کشش ، لغزش و بیداری از احتمالات شود. در بازی هیچ مشکلی نخواهید یافت ، شخصی خود را گول می زند که فکر می کند تجارت شما بهتر شده است یا در حالی که بازی می کنید به نوعی به مشاغل پرداخت می کنید.

ایجاد دامنه های جدید برای یک وب سایت فرآیند بسیار وقت گیر. کمپین های تبلیغاتی بازاریابی با دامنه های موجود شما ساخته می شوند و آنها را به سمت بالا می برید تولید تیزرهای تبلیغاتی باعث بهتر شدن آنها می شود. می تواند کمک شایانی به دستیابی به رتبه های بهتر و در نهایت کمک به یک کمپین بازاریابی دیجیتال بهتر ، برای علاقه مندان کند.

ب) بدانید چه می خواهید: این مرحله در واقع باید مقدم بر هزینه کمتری باشد. قبل از اینکه بازدید کنید ، آژانس دیجیتالی مناسب برای نیازهای بازاریابی خود را پیدا می کنید ، باید بدانید که دوست دارید. حداقل باید از مواردی که می خواهید در سیستم عامل های آنلاین انجام دهید استراتژی داشته باشید.

محتوا چیزی نیست که بخوبی نشان داده شود. این چیزی است که شما دریافت خواهید کرد ، هنگامی که در هنگام استفاده از برچسب بوده اید. انرژی کمتری مصرف کنید. شهرت خود شرکت است. از این رو ، تولید محتوا نمی تواند به عنوان نوشتن سئو رتبه بندی کند.

وقتی من توجه کامپیوتر یا سفرهای کاری را جلب نکنم ، برای اینکه بتوانم هوای آزاد داشته باشم. من یک ماهیگیر مشتاق هستم ، هم آب شیرین و هم آب شور. از زمانی که به یاد می آورم از ماهیگیری لذت بردم. من در ماه های گرم گلف بازی می کنم و از آن اسنوبرد از اسنوبرد. دوست دارم کمی از وقتم را صرف آهنگسازی موسیقی دیجیتال کنم. من همیشه خلق چیزهایی را دوست داشته ام و موسیقی لذت فوق العاده من در سبک زندگی است. من همچنین دوست دارم سریع رانندگی کنم ، اما این مسئله من را به دردسر خواهد انداخت.